Archiwum ArtrosisNewsLetter'1999

blood.gif (4836 bytes)

 

ArtrosisNewsLetter 25/99 (31) - 1999-12-23

Witam u schyłku tysiąclecia lub raczej na rok przed nim :-)

Mam nadzieję, że IT jest odporny na symptom roku 2000 gdyż już 12 stycznia 2000 o godzinie 16.00 na stronie http://czat.onet.pl w kanale muzyka chat z Artrosis. Ponadto na stronie www.EMPIK.com.pl można obejrzeć wywiad z Artrosis.
W nowym MetalHammerze podsumowanie roku gdzie "Pośród kwiatów i cieni" radzi sobie całkiem nieźle. Poza tym na CD utwór "A ja" oraz pozdrowienia świąteczne od Medeah.
Przypominam o lutowej trasie Anathema, Artrosis, Tower - szczegóły na artrosis.rockmetal.art.pl.

Wesołych świąt i rock and rollowych prezentów ....


ArtrosisNewsLetter 24/99 (30) - 1999-12-13

Artrosis rulez!!!

... i w końcu nadszedł ten dzień kiedy dane im było zagrać prawdziwą trasę*. Tak to właśnie jest zwiastun trasy Artrosis która w całej okazałości znajduje się na końcu tego ANL. Artrosis ma okazję pokazać się nie z nikim innym jak tylko z Anathemą czyli najlepiej przyjętym bandem na tegorocznej metalmanii (moim zdaniem). 

Już 17.XII ciąg dalszy "Artrosis acTVty". Tym razem Medeah zagości w programie "Kawa czy herbata" o bodajże 6:00. No i oczywiście najbardziej "treściwy" wywiad dla Bunkra (TV Atomic 20.XII godz. 24:00).

Przypominam o czacie - 12 stycznia 2000 o godzinie 16.00 <http://czat.onet.pl> w kanale muzyka.

Na stronie artrosis.rockmetal.art.pl już wkrótce zapowiadane wcześniej zmiany. Powstanie kilka stron Artrosis połączonych w pierścień. Główne wejście oczywiście przez artrosis.rockmetal.art.pl - "Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemność związać...". 
Na jednej z nich pojawi się site - "FanZone" poświęcony publikacjom (recenzje, zdjęcia, refleksje itp.) nadesłanym przez fanów. Zapraszam więc do współpracy i od dzisiaj zbieram propozycje i materiały do tej rubryki.

PS Z sita Linki czasowo (mam nadzieję) został ściągnięty link do zajawki płyty PKIC ...

* - ;-)))))

Luty 2000 
17 POZNAŃ, Klub Eskulap 
18 BYDGOSZCZ, Klub Astoria 
19 OLSZTYN, Klub Come In 
20 GDAŃSK, Klub Kwadratowa 
21 WARSZAWA, Klub Proxima 
22 LUBLIN, DK Kolejarz 
23 RZESZÓW 
24 KATOWICE, Mega Club 
25 KRAKÓW, Klub 38 
26 WROCŁAW, Strefa Radia Kolor


ArtrosisNewsLetter 23/99 (29) - 1999-12-03

Można powiedzieć, że Artrosis w końcu doczekał się dobrej promocji.
Panie i Panowie - 5 lutego 2000 o godz.13.00 KONCERT LIVE W PROGRAMIE III PR. Zaowocuje on pierwszym albumem koncertowym.
Ponadto 12 stycznia 2000 o godzinie 16.00 ROZMOWA Z FANAMI ZA POŚREDNICTWEM INTERNETU. Czat odbedzie sie pod adresem http://czat.onet.pl w kanale muzyka.


ArtrosisNewsLetter 22/99 (28) - 1999-11-28

“Pośród kwiatów i cieni” - czyli trzeci album Artrosis - już w sklepach oraz w NetShopie ;-), a już wkrótce PressTour! Planowane są dni 1-3 XII (wywiady radiowe) 9.XII oraz 17.XII (telewizja + radio). Artrosis będzie można zobaczyć w TV Atomic (“Bunkier”), “Rower Błażeja” a nawet ... w “Kawa czy herbata”. Przypominam również, że najnowszy MetalHammer będzie spod znaku Artrosis. Na okładce znajdzie się zdjęcie zrobione na planie teledysku a w środku obszerny wywiad.

Niestety nie obyło się bez problemów. Opublikowana wersja multimedialna do albumu “Pośród kwiatów i cieni” zawiera “błąd ośmiu znaków”. Z przyczyn technicznych wszystkie katalogi i pliki o nazwach dłuższych niż 8 znaków zostały zmienione przez co niektóre obrazki nie są wyświetlane oraz brak jest dostępu do wywiadu. Wszystkim chętnym rozsyłam patcha który ten błąd eliminuje. Ponadto będzie on dostępny w internecie pod adresem http://artrosis.rockmetal.art.pl/4u/patch.bat. 

Ponadto jak tradycja nakazuje czas na losowanie nagród dla osób które głosowały na listę hiciorów ArtrosisTop10. Tym razem nagrodę - zestaw kaset (Artrosis + 2 niespodzianki) - wylosował .... Michał Krawiec! Artrosis wg Michała to:

W gore - 10 pkt.
Siodma pieczec- 9
Ukryty wymiar - 10
Lisa - 8
Prosba - 9
Czarno biale sny - 5
Nie ma nic - 9
Szmaragdowa noc - 8
Epitafium - 7
Przerywniki z WimięNocy - 8 i 5

Zapraszam również do głosowania na innych listach przebojów:

http://www.30ton.com.pl/glosuj.htm e-mail: lista@30ton.com.pl (utwór)
http://www.rockmetal.pl/chityna.html (zespół, płyta)
http://free.polbox.pl/k/krypta e-mail: krypta@polbox.com (zespół, płyta, strona www)

W przypadku głosowania na ulubiony utwór proponuję “Pośród kwiatów i cieni” ponieważ do niego jest nakręcony teledysk i jeśli pojawi się przypadkiem w 30 TON to fani którzy go jeszcze nie widzieli będą mieli go okazję zobaczyć.

Z ciekawostek poza Artrosis. Ostatnio dotarła do mnie informacja o problemach czasopisma Brum. Jak zapewne wszyscy czytelnicy zauważyli brać redaktorska tej gazety wcale nie ukrywała swoich upodobań muzycznych mieszając z błotem wszystko to co nie mieściło się w tych ramach. Z nieukrywaną wredną satysfakcją muszę stwierdzić, że dla wielu formacji prowadzących niemalże otwartą wojnę z tymże wydawnictwem (Artrosis, Vader itd.) jest to zaiste powód do otwarcia szampana. 


ArtrosisNewsLetter 21/99 (27) - 1999.10.23

Hell(o)

Kto przeglądał ostatnio dyskografię Artrosis na ŁorldŁajldŁeb mógł nacieszyć swoje oczy widokiem okładki do nowego LP "Pośród kwiatów i cieni". Oficjalna data premiery to 17.XI A.D. 1999 a już w przyszłym tygodniu Medeah & company ruszają do mrocznych Katowic nakręcić clip który zaiste piękny ma być, a kompów co nie miara ma nad nim pracować.
Z ciekawostek www - jeśli ktoś chciałby ściągnąć mp3 "W górę" lub mpg "Szmaragdowa Noc" to są one w Linkach.


W następnym numerze MetalHammera Artrosis zagości w rubryce StudioReport, a jeszcze w następnym ... nie będziecie musieli nawet otwierać metalowego młota aby zobaczyć zdjęcie Artrosis na całej długości i szerokości tego poczytnego pisma dla młodzieży i dorosłych ;-))))))

Koncerty:

25.X - Zielona Góra "4 Róże dla Lucienne"
29.X - Żagań "Żagański Pałac Kultury"
30.X - Dzierżoniów - ODWOŁANY - Koncert odbędzie się w listopadzie.
5.XI - Lubin "Dom Kultury Muza"
13.XI - Leszno
17.XI - Łódź "Riff Raff"
18.XI - Kraków "Koziorożec"


ArtrosisNewsLetter 20/99 (26) - 1999.10.14

Jeszcze ciepła lista koncertowa.

21.X - Łódź "Riff Raff"
22.X - Częstochowa "Killer Pub"
25.X - Zielona Góra "4 Róże dla Lucienne"
29.X - Żagań "Żagański Pałac Kultury"
30.X - Dzierżoniów "Dzierżoniowski Ośrodek Kultury"
5.XI - Lubin "Dom Kultury Muza"
13.XI - Leszno

BTW Wkrótce witryna www Artrosis ulegnie gruntownej modyfikacji tworząc siec powiązanych ze sobą stron. Robocza nazwa to "Land of Roses". Każdy kto chciałby się przyłączyć do projektu jest mile widziany ...
A już w najbliższym numerze ANL zaprezentuję okładkę do nowego LP Artrosis
"Pośród kwiatów i cieni" :-).


ArtrosisNewsLetter 18/99 (25) - 1999.10.1

Mam nadzieję, że w końcu coś się ruszyło z koncertami i będzie można zobaczyć Artrosis w:

11.X lub 18.X - Zielona Góra - bądźcie czujni - już nie jeden raz koncert był odwoływany przez organizatora :(. Jeśli więc ktoś się będzie wybierał, to może posłać do mnie emaila a dostanie potwierdzenie czy jest on ciągle aktualny.
14.X - Sanok
21.X - Łódź
22.X - Częstochowa
29.X - Żagań
30.X lub 31.X - Lubin
13.XI - Leszno


Redakcja nie odpowiada za szalonych organizatorów .... którzy odwołują koncerty na dzień przed ;-)


ArtrosisNewsLetter 17/99 (24) - 1999.09.26


"Kwiatem twoim i cieniem jestem" - niczym stutonowy młot PośródKwiatówICieni coraz bardziej wbija mi się w świadomość. Musze powiedzieć, że jestem pod wrażeniem - płyta jest po prostu świetna. Wszystko ma tu swoje miejsce i żyje z sobą w harmonii. Choć wiele tu elektroniki gitary ryczą fachowo. Kto chce usłyszeć preview zapraszam na stronę http://artrosis.rockmetal.art.pl (szukajcie w linkach). Tego jeszcze nie było - do ściągnięcia jest 1,5 min. remixu w mp3!!! Tak więc ladies & gentelmen - mam zaszczyt zaprezentować najnowsze dzieło Sztuki Róż, Pośród Kwiatów I Cieni. Promocja albumu rozpocznie się prawdopodobnie już lada dzień, a premiera jak zwykle w listopadzie :-)))).

Raz jeszcze o digipacku - będzie on również zawierał wersję multimedialną zbudowaną na podstawie strony WWW z bonusem w postaci teledysku do utworu Pośród Kwiatów I Cieni.

Jak pewnie co niektórzy już zauważyli - strona WWW została odświeżona i mam nadzieję, że nie pozwolę jej się zestarzeć :-). Zmienione zostały lub zostaną prawie wszystkie podstrony (Historia, Dyskografia, Teksty, Kontakt itp). Ponadto znalazły się tam wszystkie archiwalne numery ArtrosisNewsLetter (dawniej ArtrosisInfoLine, a jeszcze dawniej ArtrosisBloodyLine)!

A teraz z innej beczki. Ostatnio zobaczyłem reklamę płyty Artrosis "Szmaragdowa noc" !!! Nie wiem, czy to jakiś żart firmy MorbidNoizz, czy też próba zarobienia kolejnych kilku groszy na "jedynce" ponieważ to materiał z Ukrytego Wymiaru na niej się znajduje. Jak podaje reklama jest tam również angielska wersja - Hidden Dimension - oraz Szmaragdowa Noc w wersji instrumentalnej. Drogie czytaczki i czytacze - nie chcę nikogo odstraszać od zakupu tego wydawnictwa jednak pragnę rzucić trochę innego światła na ten album. Niezależnie od intencji firmy MN, album na pewno jest szansą dla fanów, którzy zaczęli swoją przygodę z Artrosis dopiero od "dwójki". Faktem jest, że dostaję mnóstwo maili z prośbą o informacje nt. gdzie można kupić Ukryty Wymiar. Tak więc dla nich jest to niepowtarzalna okazja kupna tego świetnego bądź co bądź debiutu. Jednak mam poważne obawy co do akustycznej wersji Szmaragdowej Nocy. Zespół się do tego nie przyznaje! W czasie sesji nagraniowej W Imię Nocy faktycznie powstał taki pomysł aby taki unplugged nagrać. Jednakże skończyło się tylko na próbie - Medeah się rozchorowała, a sam materiał powinien znaleźć się ... w koszu na śmieci. Tak więc, z pomysłu ostała się jedynie ścieżka dźwiękowa, która jak mówią sami muzycy nie jest najwyższych lotów i gdyby ktoś (np. wydawca) chciałby otrzymać zgodę na jej publikację - nie otrzymałby jej. 

I na koniec na Wasze specjale życzenie lista projektów w których uczestniczył nadworny klawiszowiec Artrosis - Maciej. Co niektórzy na pewno będą co najmniej zaskoczeni ...

Black Metal: "In the depth of night", "Profanum"

Dark ambient: "Umbra"

Dark wave industrial gothic: "Shadow of the whore"

Industrial: "Desolation zone"

Gothic metal: "Undish"


ArtrosisNewsLetter 16/99 (23) - 1999.09.14

#'em all - chciałoby się powiedzieć słuchając "Pośród kwiatów i cieni". Tak się bowiem będzie nazywać nowy album Artrosis i zaiste diabelską muzę on niesie. A oto playlista:

1.Nieprawdziwa historia cz.I
2. Nieprawdziwa historia cz.II *
3.Biała karta
4.
5. A ja... *
6. Morfeusz *
7. Pośród kwiatów i cieni *
8. 
9. Kolejny rozdział
10. Dwie drogi
11. My *
12. Omamiony (tylko na digi pack jako bonus )

Numery 4 i 8 są to instrumentalne przerywniki. Pod nr4 będzie znak samca, pod nr9 znak samicy.
Numery z gwiazdką otrzymały ode mnie najwyższe noty.
Ponadto na digi packu znajdzie się dodatkowo ukryta ścieżka z numerem, który ... też ma gwiazdkę :-). Jest to utwór, który formą przypomina utwory Lisa i Crazy z poprzednich płyt - jest krótki i nie posiada tekstu, a jedynie wokalizę. Tym razem nie jest to czad lecz najspokojniejszy i najbardziej klimatyczny moment na płycie. Grają tam "żywe" bębny (djembe, tabla, bongosy) i na prawdę ... można odpłynąć.
Data premiery nie jest jeszcze ustalona ale na pewno będzie to jeden z ostatnich miesięcy tego tysiąclecia :-). Promować go będzie singiel i teledysk do tytułowego utworu PośródKwiatówICieni.

Koncerty:
20.IX.1999 - Zielona Góra "4 róże" - 99%
25.IX.1999 - Lubin - 99%

NetShop
Wszystkich zamawiających płyty, kasety itp. via internet bardzo przepraszam ale w związku z odejściem z MorbidNoizz stare płyty, koszulki i bluzy Artrosis są już nie osiągalne (poza paroma sztukami MD WImięNocy). W tej chwili mogę zaoferować jedynie koszulki W Imię Nocy i oczywiście Pośród Kwiatów I Cieni (zaraz po premierze).


ArtrosisInfoLine 15/99 (22) - 1999.08.02

Witam ... w srodku sezonu ogorkowego.

Kto byl na CastleParty'99 mogl juz uslyszec 3 nowe utwory Artrosis. Album ukarze sie jeszcze w tym roku, a jego tytul to "Wsrod kwiatow i cieni". Generalnie jest to powrot do klimatow z pierwszej plyty - fani Szmaragdowej nocy, Czarno-Bialych snow i Tanca powinni byc usatysfakcjonowani - choc nie zabraknie innowacji. W porownaniu do "W imie nocy" ten album bedzie zdecydowanie szybszy i bardziej dynamiczny. Nie zabraknie rowniez gitarowych perelek - nowy gitarzysta Artrosis (Rafal Grunt) na prawde potrafi rzucic na kolana. Moje typy to "Morfeusz", "Wsrod kwiatow i cieni" oraz "Nie prawdziwa historia"(obywie czesci).
Na wrzesien planowana jest seria koncertow - na pewno bedzie to Zielona Gora (20.09) i Lubin. Wiecej o terminach w nastepnym AIL.


ArtrosisInfoLine 15/99 (21) - 1999.06.17

A hoy 

Kto nie byl na IRCu moze looknac tu http://www.w-matni.topnet.pl - log ze spotkania na IRCnet #tylkorock 15.06.1999.

Koncerty

18 czerwca, piątek godz. 19.00 Świdnica (Świdnicki Ośrodkek Kultury http://www.kki.net.pl/~sok/) - 100%
24 czerwca - Środa Wlkp. - 99%
// 25 czerwca - Wschowa - odwolany
30 lipca - Bolków - CastleParty'99 - 100%


ArtrosisInfoLine 14/99 (20) - 1999.06.10

Witam

Przypominam: 15 czerwiec wtorek godz 22:00 Spotkanie z Artrosis na IRCnet #tylkorock. Zespol bedzie odpowiadal na Wasze pytania. 

Wiecej informacji http://w-matni.topnet.pl. 
Logi z rozmow ktore do tej pory sie odbyly mozecie znalezc na http://www.polbox.com/t/trolweb/logs.
Musicie miec dostep do sieci i zamontowany program do IRC ktory jest na http://www.mirc.co.uk

Koncerty

18 czerwca, piatek godz. 19.00 Swidnica (Swidnicki Osrodkek Kultury http://www.kki.net.pl/~sok/) - 99%
24 czerwca - Sroda Wlkp. - 99%
25 czerwca - Wschowa - 99%
30 lipca - Bolkow - CastleParty'99 - 100%


ArtrosisInfoLine 13/99 (19) - 1999.5.31

IRCowanko czas zaczac - 15 czerwiec wtorek godz 22:00 Spotkanie z Artrosis na IRCnet #tylkorock.
Wiecej informacji http://w-matni.topnet.pl.

Koncerty

18 czerwca, piatek godz. 19.00 Swidnica (Swidnicki Osrodkek Kultury http://www.kki.net.pl/~sok/) - 99%
24 czerwca - Sroda Wlkp. - 90%
25 czerwca - Wschowa - 99%
30 lipca - Bolkow - CastleParty'99 - 100%


ArtrosisInfoLine 12/99 (18) - 1999.5.8

Na Wasza prosbe na Ukrytej stronie pojawily sie nie obrobione znowu fotki Artrosis z ostatniej sesji zdjeciowej;
artrosis.rockmetal.art.pl/4u/photos/00027.jpg - artrosis.rockmetal.art.pl/4u/photos/00064.jpg.

W sprzedazy pojawil sie z opoznieniem najnowszy (choc informacje sa z dnia zamkniecia numeru - czyli jeszcze z zeszlego roku) numer MorbidNoizz z Artrosis na okladce i wywiadem w srodku.

Artrosis zagra jako piaty zespol na tegorocznej Metalmanii.

szystkich ktorzy ubolewali nad tym, ze Artrosis wycofal sie z planowanej trasy organizowanej przez MorbidNoizz zapewne ucieszy fakt, ze trasa ta - jak dowiedzialem sie z dobrze poinformowanych zrodel - nie doszla do skutku. W tej chwili czynione sa starania o zorganizowanie kolejnych wlasnych koncertow Artrosis. W zwiazku z tym prosba - jesli ktos z Was ma adres/telefon klubu czy domu kultury w ktorym moznaby zorganizowac koncert to niech sendnie do mnie maila.


ArtrosisInfoLine 11/99 (17) - 1999.5.5

Jak mawiaja starzy indianie Grunt to dobry gitarzysta - a "po naszemu"- Grunt jest swietnym gitarzysta. Wtorkowy koncert w Polkowicach byl proba ognia dla nowego nabytku Artrosis - Rafala Grunta ((byly?) gitarzysta T.R.H.). Egzamin zdany na 6.0! "Szczena opadla" coniektorym slyszac podrasowane utwory .... Mam tylko nadzieje, ze w 21 numerze AIL nie bede musial pisac - "Artrosis rozstal sie z ....". Zaiste wielka bylaby to strata dla zespolu i fanow.

1. konCUREs

Jesli masz zdolnosci graficzne, mozesz sprobowac zrobic strone Artrosis i wziasc udzial w konkursie. Najwieksza nagroda (tak mi sie wydaje) jest publikacja tejze strony na nowym albumie Artrosis (czesc multimedialna). Oczywiscie do wygrania jest tez pare bardziej materialnych drobiazgow.

Ponadto - jesli masz projekt logo Artrosis to rowniez masz szanse na bonusa w postaci plyt, kaset, koszulek itp. 

No i na koniec pytanie:
Artrosis to:
a. nazwa proszku do prania
b. najnowszy serial na Polsacie
c. nazwa grupy rockowej ;-)

2. Wywiados

W najnowszym MetalHammerze wywiad z Artrosis, a niedlugo w TylkoRocku "face to face" z Medeah.

3. Koncerty

14.V Kepno (okolice Wroclawia) (100%) - Klub Mroczen

15.V Katowice Metalmania (100%) - HALA "BAILDON"

21.V Poznan (100%) - C.K. Zamek
Poza Artrosis rowniez: 
INCUBUS SUKKUBUS / UNDISH

maj - czerwiec Zielona Gora (100%) 4 Roze dla L.

5. Kop

Jesli zdarzy sie wam napisac do mnie maila i nie otrzymac odpowiedzi w skonczonym czasie ... Hmmm e-mail zawodnym jest, a i mi czasami cos sie przeoczy. Prosze wiec o wyrozumialosc i powtornego maila (czyt. kopa).


ArtrosisInfoLine 10/99 (16) - 1999.4.26

Koncjerty:

Zielona Gora - koncert przesuniety na inny dzien maja

04.V Polkowice (100%) - Klub Muzyczny Kino

14.V Kepno (okolice Wroclawia) (99%) - Klub Mroczen

15.V Katowice Metalmania (100%) - HALA "BAILDON"
Poza Artrosis rowniez:
DEATH / GRIP INC. / ANATHEMA / LACUNA COIL/ SAMAEL
TURBO / VADER / BEHEMOTH / CHRIST AGONY / TOWER / 
EVEMASTER / RIGER

21.V Poznan (100%) - C.K. Zamek
Poza Artrosis rowniez: 
INCUBUS SUCCUBUS / UNDISH


ArtrosisInfoLine 9/99 (15) - 1999.4.19

Jakze wiele dziewiatek w tym naglowku - to musi byc znak ... ;-) Chcialoby sie powiedziec AIL-15S :-).
Oki doki - bez zbednego owijania w czysta zywa welne - ten numer AIL zaiste wazne wiesci niesie.

1. Artrosis rozstal sie z wywornia MorbidNoizz. 
2. W zwiazku z niedociagnieciami organizacyjnymi MN zapowiadana trasa prawdopodobnie sie nie odbedzie.
3. Wbec tego najblizsze koncerty i szanse na ich odbycie to:

03.05 Zielona Gora 4 Roze dla L. (100%)
04.05 Polkowice (90%)
15.05 Katowice - Metalmania 1999 (100%)
29.05 Swidnica Slaska (50%)

4. Kolejny album zapowiadany jest na pazdziernik 1999, a ukarze sie nakladem Metal Mind.
5. Wkrotce beda koszulki do W Imie Nocy.


ArtrosisInfoLine 8/99 (14) - 1999.4.14

Witam

Aktualna lista koncjertowa

03.05 Zielona Gora 4 Roze dla L.
04.05 Polkowice
08.05 Poznan Dziedziniec Zamkowy
09.05 Wroclaw klub PODIUM
10.05 Katowice MEGA CLUB
11.05 Kraków klub L.O.K
12.05 ŁódĽ RIFF-RAFF
13.05 Warszawa PROXIMA
14.05 Bydgoszcz KU¬NIA
15.05 Katowice
16.05 Bialystok HUTA
17.05 Lublin GRAFFITI
18.05 Rzeszow AKADEMIA

Poza tym Gruntowne zmiany w skladzie. Jak wiadomo ostatnio przez Artrosis przewijaja sie stada gitarzystow - kto z nich zostanie na dluzej - zobaczymy. Wlasnie w tej chwili trwa proba z najnowszym nabytkiem - Rafalem Gruntem - gitarzysta kultowej gotyckiej formacji T.R.H. ....


ArtrosisInfoLine 7/99 (13) - 1999.3.30

Wybaczcie mi ten maly Spam ale sytuacja do tego zmusza:

"Jesli jestes dobrym gitarmenem z okolic Zielonej Gory, czujesz klimat i chcesz grac z Artrosis zadzwon 0700 .. sorry ;-) (0)68 / 325-63-70."


ArtrosisInfoLine 5/99 (12) - 1999.3.27

Orkiestrowac czas zaczac !!!

Jest duza szansa na trase - choc nigdy nie wiadomo co zdarzyc sie moze (o tym w nastepnym AIL) - wiec zapodaje terminy:

08.05 Poznan - Dziedziniec Zamkowy
09.05 Wroclaw - ???
10.05 Katowice - Mega Club
11.05 Krakow - ???
12.05 Lodz - Riff Raff
13.05 Warszawa - Proxima
14.05 Bydgoszcz - Kuznia
15.05 Olsztyn ??? - ???
16.05 Bialystok - Huta
17.05 Lublin - Graffiti
18.05 Rzeszow - Akademia

wraz Artrosis bedzie mozna uslyszec i zobaczyc Moonlight oraz Aion.

PS Planowany koncert w Tarnowie niestety sie nie odbedzie.

i ... niech Noc bedzie z Wami ...


ArtrosisInfoLine 5/99 (11) - 1999.3.13

Witam 

Niestety koncert w Tarnowie zostal odwolany :-(. 

Uwaga dla osob zamawiajacych cos poprzez internet.
Ostatnio wyslalem (w koncu) kilkanascie paczek (kasety, koszulki) i o zgrozo dowiedzialem sie ile kosztuje wysylka za pobraniem. W zwiazku tym proponuje zrezygnowac z tej formy zaplaty na rzecz przelewu/wplaty na konto. 
Wszystkie osoby ktore zamowily UkrytyWymiar CD prosze o cierpliwosc - Morbid Noizz niestety ciagle mi ich nie przyslal - powodem jest ... brak pudelek - bez komentarza. 


ArtrosisInfoLine 4/99 (10) - 1999.3.4

Well - come

Slow kilka o koncertach Artrosis.
Najblizszy termin to 9 kwiecien - Tarnow.
Z najswiezszych informacji z MorbidNoizz - trasa Artrosis jest przewidziana na maj'99 i obejmie 10 miast. Wraz ze Sztuka Roz wyruszy Aion oraz Moonlight. Szczegoly wkrotce.


 

<<< 2000

 

Powrót